× Ak máš s niečím problém, vytvor novú tému s výstižným nadpisom, poskytni čo najviac informácií a pridaj LOGY!

Mody nefungují v šarvátkách a ofenzívách

• Sedivakhonza
  • Topic Author
  • New Member
  • New Member
More
28 Dec 2017 18:16 #9129 by Sedivakhonza
Ahoj,
už poměrně dlouho používám webium modpack a musím říct že jsem si ho oblíbil a až do poslední aktualizace jsem neměl problém.
Bohužel od aktualizace 9.21.0.2 mám podstatný problém. Mody které si nainstaluji fungují úplně v pohodě při náhodné bitce (random - vše v pořádku). Pokud hraji ale šarvátky nebo ofenzívy tak mi nefunguje skoro nic. používám pár obyčejných věcí jako (hit a damage log, hit zóny, bílé pásy, wn8 denní statistiky, kam míří nepřátelský tank na mini mapě, Team HP Pool Bar a Gambite damage log standard damage panel). Zvýrazněné mi nefungují v šarvátkách a ofenzívách a když vyskočím do windows (alt+tab) tak mi hra spadne. Zkoušel jsem hru čistě znovu nainstalovat ale bohužel žádné změna.
Pokud by byla tato chyba opravena rád bych používal dál
Díky moc Šedivák

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
28 Dec 2017 22:42 #9130 by webium
Ahoj. Šarvátky ani Ofenzívy nehrám, takže to nemôžem otestovať. Zatiaľ si však prvý čo prišiel s takýmto problémom. V každom prípade pošli LOGY!

If you encounter problems with my modpack, run windows Start menu -> webium's modpack -> Create Log Archive.
Provide your \webium\webiumLogs.zip file FAQ
=============================================================
Ak máš nejaký problém s mojim modpackom, spusti windows Start menu -> webium's modpack -> Create Log Archive.
A pošli mi súbor \webium\webiumLogs.zip

• Sedivakhonza
  • Topic Author
  • New Member
  • New Member
More
02 Jan 2018 20:39 #9132 by Sedivakhonza
Replied by Sedivakhonza on topic Mody nefungují v šarvátkách a ofenzívách
Díky moc za odpověď a zároveň posílám LOGY a tak to snad bude k něčemu dobré a budu doufat že bude opraveno.
Ještě jednou díky a super práce
This attachment is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

This message has attachments files.
Please log in or register to see it.

Time to create page: 0.378 seconds